Hakkımızda

Mağaza dekorasyonu ve market raf sistemleri alanlarında 20 yıllık sektör tecrübesi En Uygun Raf Stand’ın temelleri oldu. İzmir’de entegre tesisini kuran En Uygun Raf Stand;

Market raf sistemlerini
Çeşitli alanlardaki perakende mağazaların mağaza dekorasyonlarını
Depolama alanları için depo raf sistemleri üretmeye başladı.

En Uygun Raf Stand, konusunda uzman teknik personeli ile mağazalar için ücretsiz keşif, ücretsiz projelendirme, 3 boyutlu mağaza tasarımı, tasarlanan ürünlerin üretimi, montaj ve uygulaması ve satış sonrası teknik desteğinin tümünü kendi bünyesinde vermeye başladı.

1000 m2 kapalı alanda hem metal atölyesi, hem mobilya atölyesi, hem de boyahaneyi barındıran üretim tesisi ve depolama alanları ile sektörde adından söz ettirmeyi başardı.

Müşteri ihtiyaçlarına hem en uygun çözümler sunan ve bu çözümleri de kaliteli ürünlerle en ekonomik şartlarda karşılamayı kendisine görev edinmiştir.

Kurucunun Mesajı

Merhabalar…

Sergileme ve teşhir alanları tasarımı üzerine uzun yıllar sektörde faaliyet gösterirken aklımızda hep Dinçer Raf gibi bir oluşum vardı. Perakende sektöründe market ve süpermarketler için raf sistemleri üretirken hep malzeme ürettik ve satışını yaptık. Ancak tasarım ve uygulama konusu gündemimizden eksik olmadı. Farklı oluşumlarda bu alanlarda da bir çok çalışmalar yaptık.

2016 yılında Dinçer Raf’ın temelleri atılırken önümüze iki hedef koyduk. İlki market raflarında hem üretici hem uygulayıcı olmak, ikinci hedefimizde mağaza dekorasyonunda tasarımdan, uygulamaya tüm süreci yönetmek.

2018 yılına geldiğimiz şu günlerde geriye dönüp baktığımızda iki hedefimizinde gerçekleştiğini görüyoruz. Şu anda Dinçer Raf, metal atölyesi, mobilya atölyesi, boyahanesi, tasarım ekibi ve montaj ekibi ile entegre çalışan bir kuruluş haline geldi.

Şimdiki hedefimiz nitelikli işler yapmak, müşterilerimizin yüzünü güldürmek ve “iyiki varsın Dinçer Raf” sözlerini sürekli duymak.

Birlikte çalışmak dileğiyle…

Saygılarımızla

Uğur Dinçer / Dinçer Raf Sistemleri Kurucusu

Hedeflerimiz

Ürün ve hizmet kalitesini dünya standartları seviyesine taşıyarak alanımızda sektör lideri olmak en temel hedefimizdir.

Sektörümüzle ilgili konularda müşterilerimizi doğru yönlendirmek, bilgilendirmek ve çözüm üretmek ve müşterinin sorunlarına sahip çıkmak.

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için, teknolojik ve çağın gerektirdiği tüm yenilikleri takip ederek imkanlarımız dahilinde uygulamak.

Personelimizin Dinçer Raf’tan güvence ve gurur duymaları için gerekli önlemleri alması ve öncelikle eğitim amaçlı olmak üzere gerekli kaynakları sağlaması.

0

En Uygun Çalışan

0

En Uygun Atılan Vida

0

En Uygun Çalışma
No results found...
X